Jak to u nás vypadá?

Věříme v jednoduchost a prostornost – díky tomu máme velké prostory sladěné do nejmenšího detailu.

Čekání si zpříjemníte v pohodlném křesle za svitu vonných svíček se šálkem vody, který Vám doneseme.

Náš salon se vrací k přírodě a proto pracujeme se 100% přírodní kosmetikou, která nijak nedráždí Vaši pokožku a naopak ji navrací její přirozenou rovnováhu a zvyšuje její odolnost vůči vnějším vlivům.

Všechnu kosmetiku, kterou při ošetřeních používáme si ještě ten samý den můžete odnést s sebou i domů díky obchůdku, který máme přímo v saloně. 

Používáme moderní kosmetické přístroje, které mnohonásobně zvyšují účinek samotného ošetření. Převážnou část našich zkušeností jsme získali dlouholetou praxí v zahraničí, kam se pravidelně vracíme a nabíráme stále nové a nové zkušenosti, které aplikujeme zde v Čechách.

Spojení námi používané přírodní kosmetiky, ruční práce a profesionality s příjemným prostředím Vám dává záruku dokonalého a nevšedního zážitku, na který budete vzpomínat a věříme, že ho budete chtít i znovu prožít…

Každý si zaslouží čas pro sebe...

Moc ráda dělám radost lidem, kteří si to zaslouží... ať je to maminka dvou dětí, studentka o polední pauze, babička nebo muž, který jede z práce domů.. všem moc ráda ukáži, jak o sebe správně pečovat...