Pleťová ošetření

Pravidelné profesionální ošetření pleti velmi výrazně zpomaluje její stárnutí a zlepšuje její aktuální stav. Dodá jí komplexní intenzivní péči a užijete si také zasloužený relax u svíček a relaxační hudby, kdy alespoň na chvilku zapomenete na každodenní strasti běžného života. Ráda Vám také poradím, jak se správně a jednoduše o Vaši pleť starat při každodenní domácí péči, která je pro pleť stěžejní.

Aromaterapeutická ošetření

Pro aromaterapeutická ošetření používáme kosmetiku MAAT, která je unikátní pro svou 100% čistotu.

Kosmetika značky MAAT je ručně vyráběná z těch nejkvalitnějších surovin, jako jsou rostlinná másla a oleje převážně v BIO kvalitě.

Využívá silných účinků rostlinných olejů, jako je například olej arganový, kaméliový, mandlový nebo olej ze semínek maliny.

Ošetření touto kosmetikou je nejen balzámem pro pleť, ale pohladí i Vaše smysly krásně jemnou vůní.

Kosmetiku můžete rovnou zakoupit v našem salonu, kde Vám pomůžeme vybrat tu nejlepší.

 • AROMA DELUXE 90 minut / 1 250 Kč

  Relaxační ošetření doplněné použitím diamantové mikrodermabraze nebo ultrazvukové špachtle společně s úpravou obočí. Po masážích, které jsou zahrnuty v tomto ošetření se budete cítit jako znovuzrozená. Pleť je po ošetření čistá, hladká, zářivá a vyživená.

 • AROMA ČISTÍCÍ 90 minut / 1 050 Kč

  Vhodné pro teenagery. Hloubkové čištění pleti vhodné zejména pro pleť mastnou a se sklonem k akné. Dle potřeby zahrnuje i použití kosmetických přístrojů.

 • AROMA EXPRES 45 minut / 950 Kč

  Nemáte zrovna čas najít ve svém nabitém programu skulinku? Vyzkoušejte expresní ošetření, během kterého pleť dostane vše, co zrovna potřebuje.

 • AROMA MEN 90 minut / 850 Kč

  Ošetření pro muže. Účinné ošetření určené pouze pro pánskou pleť a její speciální potřeby. Díky profesionálním výrobkům bude vaše pleť čistá a bez černých teček.

Peelingová ošetření

Profesionální dermatologické peelingy nové generace, které jako jediné používají nejčistší vodu na světě – 100% pramenitou Kanadskou vodu Eska, díky které je zaručena vysoká kožní snášenlivost.

Chemický peeling Renophase pomáhá navrátit pleti její hutnost, pevnost, vypnutí a vyhlazení.

Ošetření dává zcela nový rozměr obnově a omlazení pokožky obličeje.

 • SOFT PEELING 1 hodina / 1 290 Kč

  Jemný hydratační a vyhlazující chemický peeling s glukonalaktonem a peptidy, který je vhodný pro všechny typy pleti a roční období, je vysoce hydratační, stimuluje produkci kolagenu, sjednocuje barevný tón pleti, omlazuje a revitalizuje, zklidňuje a čistí pleť.

 • KOLAGENOVÝ PEELING 1 hodina / 1 250 Kč

  Rozjasňuje pleť, omlazuje, vyplňuje a vyhlazuje vrásky, dodává ztracený objem, zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu, po ošetření je pleť vypnutá, pevnější, rozjasněná a omlazená Doporučujeme po 40. roku věku.

 • OMLAZENÍ S PEPTIDY 1 hodina / 1 290 Kč

  Tímto ošetřením dodáme vaší pleti potřebnou hydrataci, vitamíny a také peptidy, které jsou velmi účinné při omlazení pleti.